Czy kupić? W210 2.2d

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

igorek907
Posty: 34
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: igorek907 »

rog444444, tak ogólnie jak się zdecydujesz jechać po to autko i się Tobie spodoba to jeszcze przed kupnem radził bym sprawdzić dokładnie zawieszenie i podłogę, sprawdź stan tarcz hamulcowych po takich elementach widać jak samochód był eksploatowany, przynajmniej ja tak uważam;p w bagażniku sprawdź stan mocowania amortyzatorów czy nie ma za dużo rudego, tak samo z przodu, w ogłoszeniu jest napisane że zamieni na tańsze więc coś może być na rzeczy;p zanim kupisz to się upewnij ze na prawde nic lepszego nie ma za taką kaske;)
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

...ciekawe na co tańszego można zamienić w210 cenione na 6400 :hyhy: na uno?? albo czjenkłoczento 700 :P nie wiem nad czym się tu zastanawiać, cena znana, obrzydzenie nie bierze jak się zdjęcia ogląda, pojechać, zrobić runde i jak pasuje to kupować...
:hyhy:
Obrazek
igorek907
Posty: 34
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: igorek907 »

kid nie sztuką jest kupić bo po rundce zrobionej po mieście auto pasuje, a później wychodzą kwiatki i trzeba inwestować, a tego każdy chce uniknąć;p
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

parlezabiusz takiej pokreconej logiki i argumentów dawno nie słyszałem
dlatego juz nie bede nawet sie do nich ustosunkowywał

co do samego ogłoszenia, szukałbym dalej
do mnie jeżdżenie byłą ex taxi nie przemawia, szukaj cywila
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
igorek907
Posty: 34
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: igorek907 »

ja ogólnie uważam że temat został wyczerpany dosłownie Kolega zrobi co zechce kupi albo nie;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w zakupie;)
rog444444
Posty: 6
Rejestracja: 7 lut 2014, o 23:08
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: rog444444 »

Jutro podam nr vin jesli poda mi go wlasciciel jesli nie poda tzn ze nie ma sensu sie nim interesowac. Rozmawialem dzis z nim i jutro rano ma mi go podaac
roger
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

igorek907 pisze:kid nie sztuką jest kupić bo po rundce zrobionej po mieście auto pasuje, a później wychodzą kwiatki i trzeba inwestować, a tego każdy chce uniknąć;p
popatrz jeszcze raz na cenę pokazanego egzemplarza :hyhy:
:hyhy:
Obrazek
igorek907
Posty: 34
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: igorek907 »

kid cena jak dla mnie za wysoka za te auto ogólnie hehe ale tego nie będę ruszał bo każdy ma swoje zdanie na taki temat, ja bym 1zł nie dał za auto z silnikiem 2.2d;p mnie ono przeraża, zaś ktoś inny nie dał by 1zł za auto z nivo, więc rozumiesz ja bym szukał czegoś innego
tomekmercedes
Posty: 37
Rejestracja: 6 lut 2014, o 13:41
Lokalizacja: Berlin

Post autor: tomekmercedes »

Od tygodnia mam takiego mercedesa i juz wymienilem poduszki pod silnikiem,zostaly jeszcze pod skrzynia.Tarcze z produ plus klocki,gume na drazku kierowniczym,sworzen.Zostaly jeszcze swiece,amortyzatory,nie ktore uszczelki zarowno silnika mostu jak i drzwi.Malowanie kilku elementow bo nie lubie rudej.Naprawa webasto i klimy....no to chyba na tyle ...wtedy bedzie z tego samochod....dobrze ze juz mam pompe boscha zmieniona.
W210 V6 E 2.4 Benzyna gas 212 tys km
igorek907
Posty: 34
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: igorek907 »

tomekmercedes, no to żeś trafił, ja u siebie po zakupie to tylko kilka żarówek i amorki z przodu bo po tygodniu zaczeły stukać, no i po kilku miesiącach ogólnie kilka dni temu cała zawieche z tyłu zmieniłem, ogólnie nie musiałem wszystkiego zmieniać ale po kawałku mi się nie opłacało;p a tak to lajcik;) mam prawie 500tysi przebiegu kierownica do obszycia, ale serce zdrowe póki co;) hehe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości