W210 TAXI

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

chet1111
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2008, o 13:29
Lokalizacja: gdańsk

W210 TAXI

Post autor: chet1111 »

Hej! Jestem nowy na forum..
Planuje sprowadzic Mercedesa W210 200 CDI lub 220 CDI z niemieckiej taksówki.
Wiem ze samochody z TAXI maja duze przebiegi, i te beżowe kolory :( ale sa o wiele tansze.
I teraz pytanie czy w dowodzie rejestracyjnym gdy zarejestruje go w Polsce bedzie jakas adnotacja ze samochod byl zTAXI? Bo taksowki jezdzace po polsce podobno takie maja.. Samochod oczywiscie bedzie sluzyl mi na codzien i nie jestem taksiarzem. Moze ktos z forumowiczów jest w temacie.Ile moze kosztowac ew. malowanie calego auta na jakis przyzwoity kolor? Z góry dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 paź 2008, o 19:50 przez chet1111, łącznie zmieniany 2 razy.
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

Kolega widze chce go później sprzedać jako "cywila"... ;-) Nie będzie żadnego wpisu...
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

no chyba ze w nr vin:)
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
chet1111
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2008, o 13:29
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: chet1111 »

no kiedys trzeba bedzie go sprzedac a wiadowo jak wiekszosc patrzy na takie samochody.. a z malowaniem to myslicie ze jakia kwota wchodzi w gre? orientacyjnie
Yaro
Posty: 112
Rejestracja: 13 paź 2008, o 23:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Yaro »

Dobrze spolerowany majonez nie jest zły.. ;-)
W124 2,3E SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10541346
R129 SL500 SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10653833

Części do Mercedesa, nowe i używane. Zapraszam.
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

chlopie nie kupuj z taksowki, bo kombinujesz jak kon pod gorke z malowaniem itd. jezeli sprzedasz i zataisz ze byl z taryfy lub np. po przekladce z anglii to sprawa moze sie skonczyc nawet w sadzie jak trafisz na bystrego kupujacego.
Yaro
Posty: 112
Rejestracja: 13 paź 2008, o 23:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Yaro »

Dlatego najlepszym wyjściem jest kupić majoneza, spolerowac, dbać i sprzedać dalej po pewnym czasie..
W124 2,3E SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10541346
R129 SL500 SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10653833

Części do Mercedesa, nowe i używane. Zapraszam.
faza21
VIP
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2008, o 22:42
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: faza21 »

a kto kupi budynia??? nie realne!!! takie auta to ma sie dorzywotnio albo rozbija na autocasco.
270 CDI 1999

Co mi zrobisz jak mie złapiesz???
Czasami jest lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Yaro
Posty: 112
Rejestracja: 13 paź 2008, o 23:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Yaro »

faza21 pisze:a kto kupi budynia??? nie realne!!! takie auta to ma sie dorzywotnio albo rozbija na autocasco.
Chyba żartujesz kolego.. ;-) Jest wiele chętnych, z czego oczywiście większa częśc osób, to taxiarze.
W124 2,3E SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10541346
R129 SL500 SPRZEDAM - http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10653833

Części do Mercedesa, nowe i używane. Zapraszam.
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

auto z taxi, szczegolnie z zachodu nie musi od razu oznaczac porazki. to narzedzie pracy i taxiarze dbaja zeby sluzylo. osobiscie bym nie kupil, ze wzgledu na przebieg i stan srodka.
faza21
VIP
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2008, o 22:42
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: faza21 »

Chyba żartujesz kolego.. ;-) Jest wiele chętnych, z czego oczywiście większa częśc osób, to taxiarze.[/quote]

to chyba oczywiste ze budynia kupi zlotowa... ale dla siebie to masz dozywocie z tym autem.. bo zlotowa to jak zlotowa woli sciagnac od turka. osobiscie nigdy w zyciu bym czegos takiego nie kupil, to tak jak bys kupił sobie jaskrawy dres adidasa. co z tego ze adidas gdy swiecisz jak zarowa:)
270 CDI 1999

Co mi zrobisz jak mie złapiesz???
Czasami jest lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

chet1111 pisze:Planuje sprowadzic mercedesa w210 220cdi lub 200cdi z niemieckiej taksówki.
faza21 pisze:a kto kupi budynia??? nie realne!!!
Sądzisz, że chet1111 jest jedynym w Polsce człowiekiem, który planuje kupić budynia i jak już go kupi, to nie będzie miał komu go sprzedać?
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
Vigor
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2008, o 10:55
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Vigor »

Osobiscie uwazam ze przemalowywanie budynia to marnotrawienie pieniedzy. Taksowki maja tak wiele szczegolow rozniacych od wersji "cywilnych" ze chyba tylko laik nie rozpozna prawdziwego pochodzenia auta. Faktycznie dla taksiarzy fajne auta ze wzgledu na srodek dobrze przystosowany do wykonywania ich roboty jednak oni rowniez (a przynajmniej w moim miescie) ustrzegaja sie tych wersji ze wzgledu na duze przebiegi i duze wyekspoatowanie auta. Prywatnie jezdzenie budyniem to porazka.. chocby ze wzgledu na tapicerke wewnetrzna i jak to dumnie nazywaja handlarze "skory" :)
Pozdrawiam !
faza21
VIP
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2008, o 22:42
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: faza21 »

a ja powiem tak jeden woli budyniem jeździć drugi jak mu skarpetki śmierdzą.... :mrgreen:
270 CDI 1999

Co mi zrobisz jak mie złapiesz???
Czasami jest lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Maylo210
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2008, o 07:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maylo210 »

Są gusta i guściki, jeśli masz dużo siana możesz sobie kupić nowke z salonu :mrgreen:
Ale nie wszystcy maja aż tyle... :) Ja sprowadziłem z niemiec taryfe :lol:
fakt faktem przebiegu nie oszukasz :mrgreen: a z tym dbaniem taxówkarzy to bym sie kłócił ;] ja po strasznym szuszfolu trafiłem te autko :-/
Ale troszke serca w niego włożyłem i są efekty 8-)
a kolor mi sie podoba - no moze na początku myślałem o pomalowaniu... :-P
Ceny są różne, w zależności co chcesz zrobić... Przemalować cały? Czy zmienić tylko kolor? Jak chcesz cały przemalować to dochodza dodatkowe opłaty za rozebranie auta do ''naga'' itp. Mi oferowano zmienke koloru za 2500 zł? jakoś tak. Wiec licze ze przemalowanie go całego wyniesie Cie minimum z tysiaka wiecej :?: moge sie mylić

Mój budyń to w210 z silnikiem 2.2 CDi z 2001 r
miła i komfortowa jazda :) i wcale ludzie "dziwnie" nie patrzą :)
E-220 , w210 , 2.2 CDi - automat. 2001r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości