Dane techniczne szczegółowe pojazdu, poszukuję :)

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Niexwnikaj
Posty: 40
Rejestracja: 31 gru 2018, o 00:02

Dane techniczne szczegółowe pojazdu, poszukuję :)

Post autor: Niexwnikaj »

Witam!
Od dłuższego czasu poszukuję danych technicznych o Mercedesie w210 e200 136km i nigdzie nie mogę znaleźć(no jakieś mało wartościowe rzeczy owszem znajdę, a tak to nic mądrego lub brak czegoś co byłoby naprawdę ważną informacją).
Głównie chodzi mi jaki olej silnikowy był przy wyjściu z fabryki(specyfikacje), olej w skrzyni biegów(specyfikacje), płyn chłodniczy(specyfikacje), olej do dyferencjału(specyfikacje) i jaka ilość była zalewana. Drugą rzeczą co mnie interesuje to ciśnienie w cylindrach jak wychodził z fabryki i kiedy serce kaput. Trzecią taką w miarę istotną rzeczą to czy był jakiś określony przebieg ile oryginalny łańcuch rozrządu powinien wytrzymać(chce sprawdzić łańcuch rozrządu i jak coś będzie nie tak to wymienić dla bezpieczeństwa motoru).


Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Re: Dane techniczne szczegółowe pojazdu, poszukuję :)

Post autor: mesio14 »

Ty nie znalazłeś powitalni na forum , to skąd dopiero takie poważne sprawy :padam:
E 270 CDI 2000r, lift, manual
Niexwnikaj
Posty: 40
Rejestracja: 31 gru 2018, o 00:02

Re: Dane techniczne szczegółowe pojazdu, poszukuję :)

Post autor: Niexwnikaj »

Już się przywitałem :) przepraszam za złe maniery, ale potrzebuję danych :) Byłbym Ci dozgonnie wdzięczny gdybyś mógł mi udzielić odpowiedzi tym razem bez linczowania :zabawa:
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dane techniczne szczegółowe pojazdu, poszukuję :)

Post autor: kmtaxi »

w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości