rozladowal sie akumulator a nie ma zamkow w dzwiach

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

w140s
Posty: 28
Rejestracja: 8 mar 2008, o 21:29
Lokalizacja: miasto

rozladowal sie akumulator a nie ma zamkow w dzwiach

Post autor: w140s »

witam mama problem rozladowal mi sie akumulator i nie moge otworzyc dzwi pilotem;
nie ma zamkow w dzwiach wiec tez nie moge otworzyc recznie
prosze o jakies propozycje jak samemu by dostac sie do srodka oszczedzajac szybe:)PILNE!!!
pozdrawiam
w210*E320*Avantgarde*
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

sprobuj bagaznik otworzyc. a jak nie pomoze to w przednich drzwiach od pasazera masz awaryjny zamek tylko zaslepiony plastikiem.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
w140s
Posty: 28
Rejestracja: 8 mar 2008, o 21:29
Lokalizacja: miasto

Post autor: w140s »

wlasnie ja nie mam tego zamka w dzwiach pasazera, a otworzenie bagaznika itak nic mi nie da bo sie przez bagaznik nie dostane...chyba
w210*E320*Avantgarde*
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

sprawdz czy na pewno nie masz zamka, ja tez myslalem ze nie mam.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
w140s
Posty: 28
Rejestracja: 8 mar 2008, o 21:29
Lokalizacja: miasto

Post autor: w140s »

na 100% nie ma tam zamka juz kiedys sprawdzalem bo mnie to zastanawialo i podejzewam ze poprzedni wlasniciel wyciagnol dla bezpieczenistwa bo zalozone sa tez dwa odciecia zaplonu
w210*E320*Avantgarde*
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

akumulator stoi na podłodze podgrzej go troche sie naładuje podgrzej podłoge opalarka powinno starczyc by ruszyc pompke , zobacz moze szyby uda sie na tyle opuscic by wsadzic drut, odegnij drzwi wsadzajac pod uszczelke drzwi stary cisnieniomiarz , wsadz to co zakłada sie na ramie delikatnie pompujac uchylisz drzwi na tyle zeby wsadzic długi drut i pociagnac za klamke , bo ryglowania chyba nie ma
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
adaso1
Posty: 240
Rejestracja: 3 mar 2008, o 22:46
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: adaso1 »

Jak już otworzysz bagażnik, spróbuj podać 12V do kabla plusowego od lampki. Tylko nie z prostownika a z innego aku, najlepiej przez bezpiecznik np. 5A - aby nie spalić tego co zabezpiecza lampkę. Niech jakiś czas przechodzi mały prąd aby aku na tyle go zmagazynował aby central odpuścił :-)
Miałem fajne auto "na oku": E 320T CDI 2000r. :)
Poprzednio: E 220T CDI 2000r. Aktualnie: E420 CDI
P.S. Pozdrawiam Tych wszystkich, co mnie pozdrawiają ;) :)
Awatar użytkownika
mark
VIP
Posty: 274
Rejestracja: 16 lut 2008, o 04:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: rozladowal sie akumulator a nie ma zamkow w dzwiach

Post autor: mark »

w140s pisze:witam mama problem rozladowal mi sie akumulator i nie moge otworzyc dzwi pilotem;
nie ma zamkow w dzwiach wiec tez nie moge otworzyc recznie
prosze o jakies propozycje jak samemu by dostac sie do srodka oszczedzajac szybe:)PILNE!!!
pozdrawiam
Podłącz plus z prostownika lub innego akumulatora do zacisku od spodu nadwozia strona kierowcy , jest słabo widoczny za podłużnicą (zacisk łączy bezpośrednio plus akumulatora z grubym kablem rozrusznika ) . Minus oczywiście podaj na masę ;-)

Pzdr.
obecnie -W220 S500
+W210- E280 R6 Elegance 1996r. automat
+ W168 1,6 2001r. automat
i kilka sztuk MB poprzednio
w140s
Posty: 28
Rejestracja: 8 mar 2008, o 21:29
Lokalizacja: miasto

Post autor: w140s »

zrobilem tak jak napisales najpierw podlaczylem inny akumulator pod ta srube niestety to nie pomoglo nie mialem mozliwosci podlaczenia prostownika poniewaz stal na parkingu ale podpiolem pod drugie auto chwile musialem poczekac az troche podladuje i wkoncu otworzyl.
pozdrawiam i dzieki za pomoc
w210*E320*Avantgarde*
Awatar użytkownika
baca
Posty: 3684
Rejestracja: 11 lis 2008, o 18:59
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: baca »

Autko bez zamków?? Porąbalo kogos z MB.Hej!
Ważne jest aby jechać ! Niech pełny wtrysk będzie z wami!! E300 TD aftomat 1998 Classic
licznik: zostało niewiele do 400 !!
Stalówka S320/2004
grand
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2008, o 16:35
Lokalizacja: sieradz

Post autor: grand »

witam najpierw mi braklo ropki w e300td więc prubowalem go jeszcze odpalić ale to tylko wychechlało mi baterję ateraz mam problem ponieważ niemogę zlokalizować akumulatora w tym aucie heheh wiem smieszne ale tak niestety mam i n ie jestem blondynem a niewiem pod co mam podłączyć kable rozruchowe

proszę o pomoc i pozdrawiam
GRAND
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Mam nadzieję, że nie żartujesz i jaj sobie z nas nie robisz... :shock: :shock: :shock: Akumulator jest pod tylną kanapą z prawej strony, a kable możesz podłączyć pod wyprowadzony "+" pod maską z lewej strony, mała czarna puszka z namalowanym czerwonym krzyżykiem na klapce. Wbrew pozorom to nie jest apteczka. Minus podłącz gdziekolwiek, byle było metalowe i nie było karoserią... ;-) ;-) ;-)
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
grand
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2008, o 16:35
Lokalizacja: sieradz

Post autor: grand »

dziękuję właśnie wczoraj w nocy do tego doszedłem znalazłem plus ale miałem serialnie szok gdy nigdzie nie było akumulatora więc co zrobić!!!
potem kable podłanczałem też lipnie plus do plusa a minus pod jakiś kapsel amortyzatora czy czegoś tam co było koło tej wystającej puszki z plusem!ale juz jest ok wiem co i jak dzieki!

ps. serio pytałem poważnie i wiem ze to było głupie pytanie bo zachowałem się jak osioł i nigdy nie myślałem że zadam takie pytanie wiem wiem wstyd itd hehe

Dziękuję i pozdrawiam
Załączniki
ero1811.jpg
ero1811.jpg (6.55 KiB) Przejrzano 6199 razy
GRAND
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości