Brak świateł cofania

Nadwozie, lakier, oświetlenie zewnętrzne.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

007robercik

Brak świateł cofania

Post autor: 007robercik »

Witam serdecznie użytkowników mercedesa.
Mam nadzieję że w dobrym dziale poruszam temat.
Brak jest świateł cofania. Patrzyłem pod podwoziem na skrzynię i jest tam jakiś kabelek przy skrzyni.
Prawdopodobnie to jest włącznik?! świateł cofania. A po drugiej stronie jest jakaś szeroka wtyczka.
Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie mojego toku myślenia.
Mam pytanie, czy po wrzuceniu R powinno wystąpić załączenie + na tym przewodzie czy on dostaje masę?
Bezpiecznik sprawdzałem.
Skrzynia automat , 300D 95r w210 sedan.
Dziękuję za podpowiedzi. :-D
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

sprwdz zarowki , napiecie w oprawce, moze urwał sie kable co idzie do bagaznika zawiasem klapy , włacznik wstecznego chyba jest w lewarku a nie w skrzyni , bynajmniej w manualu nie ma w skrzyni
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
007robercik

Brak świateł cofania

Post autor: 007robercik »

Dzięki, zaraz będę kombinował
Awatar użytkownika
maciejka72
VIP
Posty: 27
Rejestracja: 20 lut 2008, o 01:22
Lokalizacja: Wałcz/Leeds U.K

Post autor: maciejka72 »

[shadow=cyan][quote="windykatorek"]sprwdz zarowki , napiecie w oprawce, moze urwał sie kable co idzie do bagaznika zawiasem klapy , włacznik wstecznego chyba jest w lewarku a nie w skrzyni , bynajmniej w manualu nie ma w skrzyni[/quote[/shadow]] w automacie to właśnie tam gdzie wchodzi ta szeroka wtyczka przy skrzyni to automat światel cofania.Jest możliwość regulacji na otworach,potrafi się przesunąć i światełka cofania giną
MB W210 220d
wolfgang3
Posty: 29
Rejestracja: 30 sty 2010, o 00:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wolfgang3 »

ja tez mam ten problem tylko u mnie raz sie pali wsteczy raz nie..
.
.
MERCEDES-BENZ W210 E320 BENZYNA PRZED LIFTEM AVANTGARDE
.
darek7305
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 6 lip 2009, o 13:28
Lokalizacja: Gola

Post autor: darek7305 »

U mnie było zalane kolą albo kawą miejsce przy lewarku zmiany biegów i tam było zwarcie i na komputerze miałem bład że spalona żarówka mój mechanik to rozebrał wyczyścił narazie działa (e300td automat)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości