Proszę o ocenę

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

marek31kr
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:19
Lokalizacja: Kraków

Proszę o ocenę

Post autor: marek31kr »

Proszę o ocenę tego autka. Obecnie mam W 124, ale czas się przesiąść na nowszy model. Jestem nowym użytkownikiem forum, ale już trochę poczytałem Waszych wypowiedzi i interesuje mnie tylko E 290 i tylko z automatem. Proszę o opinie.

W 210
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Auto ładne ale wiesz o tym ze gostek przycina tysiąc euro na nim ? Ja bym wolał jechac sam do niemiec i zaoszczędzić.Wyjdzie Ci on przy obecnej akcyzie ze 26-27 tys.
marek31kr
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marek31kr »

Nie bardzo Cie rozumiem. Nie chce wydac 26-27 k . Moge wydac okolo 20 000, a ten o ktory pytam jest juz podobno zarejestrowany w Polsce
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Jesli jest zarejestrowany to spoko bo ze zdjec wynika inaczej ;-) Ten jest chyba najladniejszy ze wszystkich ktore sie tu ostatnio przewineły w tej cenie choć mało zdjec z wnętrza.
marek31kr
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marek31kr »

Sugerowałem sie opisem, szczerze mowiac to nawet nie zwrocilem uwagi na tablice :). Ale jesli mozesz to podpowiedz na co ewentualnie zwrocic uwage przy doglebniejszym zainteresowaniu :)
E 320 R6 '96 ELEGANCE
lysyzlota
VIP
Posty: 336
Rejestracja: 8 gru 2008, o 09:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lysyzlota »

silnik 2,9 Tdi :shock: :shock:

czemu dla polaków każdy diesel to Tdi :?:

[ Dodano: 2009-04-20, 06:40 ]
"Zarejestrowany w polsce" jest w dodatkowych informacjach, w opisie sprzedającego nie ma o tym słowa.

Poza tym ja zawsze odradzam auta z komisu.
Jedyn zaleta przedniego napędu jest taka, że cofając masz tylny napęd

Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym - F.Nietzsche
Tosiek_wro
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 01:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tosiek_wro »

Samochód jest niezarejestrowany (cena bez opłat). Gdy go oglądałem przed świętami to zauważyłem następujące defekty:
- pęknięta szybka licznika (dlatego na zdjęciach z aukcji jest tak sprytnie pokazany żeby licznika nie było widać)
- skóra na kierownicy wytarta i spękana
- niedziałająca klimatyzacja (podobno już chodzi, gazu brakowało - na mój rozum musi być nieszczelność i dobicie gazu tej usterki nie naprawi)
- wymyty silnik
- rdza w bagażniku (niewiele ale jest)
- bąble na listwie progowej od strony kierowcy (chyba próg pod nakładką już jest konsumowany przez rudego)
- uderzony błotnik przedni lewy (nawet widać to na tych zdjęciach z aukcji ale trzeba się mocno przyjrzeć)
- lekko wgnieciony próg od strony pasażera na wysokości tylnych drzwi.
Niestety nie sprawdziłem czy rudy nie ukrywa się pod uszczelkami drzwi :-/
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, o 01:03 przez Tosiek_wro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Tosiek_wro pisze:Samochód jest niezarejestrowany (cena bez opłat). Gdy go oglądałem przed świętami to zauważyłem następujące defekty:
- pęknięta szybka licznika (dlatego na zdjęciach z aukcji jest tak sprytnie pokazany żeby licznika nie było widać)
- skóra na kierownicy wytarta i spękana
- niedziałająca klimatyzacja (podobno już chodzi, gazu brakowało - na mój rozum musi być nieszczelność i dobicie gazu tej usterki nie naprawi)
- wymyty silnik
- rdza w bagażniku (niewiele ale jest)
- bąble na listwie progowej od strony kierowcy (chyba próg pod nakładką już jest konsumowany przez rudego)
- uderzony błotnik przedni lewy (nawet widać to na tych zdjęciach z aukcji ale trzeba się mocno przyjrzeć).
Uszkodzenie na blotniku widać.Na samym środku jest ;-)
nonmaximus
Posty: 899
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: nonmaximus »

Tosiek_wro pisze:Samochód jest niezarejestrowany (cena bez opłat). Gdy go oglądałem przed świętami to zauważyłem następujące defekty:
- pęknięta szybka licznika (dlatego na zdjęciach z aukcji jest tak sprytnie pokazany żeby licznika nie było widać)
To akurat przypadłość tego modelu :lol: Niekoniecznie świadczy o wypadkowej historii egzemplarza.

Pozdrawiam,

nonmaximus
E280 '99
VW Golf MK IV 1.6 cabrio '98

Ze świata statystyk: 90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes :mrgreen:
Awatar użytkownika
radzioll
Posty: 296
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 00:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: radzioll »

Najlepiej sprawdź go jeszcze po numerze VIN.
Jak kupujesz auto z komisu to jest już w pewnym stopniu przygotowane do sprzedaży np licznik z dużym prawdopodobieństwem jest cofnięty...
Mercedes E 270 cdi GT - 2001 r. - AVANTGARDE - automat
WDB2100161B345096
marek31kr
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marek31kr »

Dzieki Panowie za informacje. Juz samo to, ze jest niezarejestrowany w Polsce niestety go dyskwalifikuje. Maksymalny budżet jakim dysponuje to 23 000 więc odpada. Jeszcze raz dzięki.
E 320 R6 '96 ELEGANCE
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

W cenie 23 tys szybciej cos przywieziesz z niemec.
marek31kr
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marek31kr »

A jeszcze w takim razie jedno pytanie (jako, ze nie przywozilem do tej pory autek) Z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy przywozie samochodu ?
E 320 R6 '96 ELEGANCE
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Akcyza 18%,przegląd,tłumaczenia,US,rejestracja,OC. Jak dobrze poszukasz to sie zmieścisz w tej kwocie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości